SPONZORJI EKIP IN LIGE

Razpored je okviren in se osvežuje (prilagoditev potrebam HK Triglav)


SEZONA 2019/20

 * – po kazenskih strelih

September 2019

sobota, 14.09.2019

       ODPOVED OUTWET(5:0):  18:00 - 18:10: HDD MAMUT KOKRICA - OUTWET 5:0 (0:0; 0:0; 0:0)     Zapisnik - Tekma 01

       19:20 - 20:38: ŽOLNE - SAVSKE MEDUZE 2:4 (0:2; 0:1; 2:1)     Zapisnik - Tekma 02


sobota, 21.09.2019

       19:40 - 21:00: KOMENDA - IŽANCI 6:2 (2:1; 2:1; 2:0)     Zapisnik - Tekma 03


petek, 27.09.2019

       21:45 - 22:58: SAVSKE MEDUZE - KOMENDA *0:1 (0:0; 0:0; 0:0)     Zapisnik - Tekma 04


sobota, 28.09.2019

       19:45 - 21:00: HDD MAMUT KOKRICA - ŽOLNE 8:3 (3:0; 3:0; 2:3)     Zapisnik - Tekma 05

       21:00 - 22:35: ROAD RUNNERS - IŽANCI 11:3 (2:1; 4:1; 5:1)     Zapisnik - Tekma 06

Oktober 2019

sobota, 05.10.2019

       17:20 - 18:28: IŽANCI - SAVSKE MEDUZE 7:4 (3:1; 2:1; 2:2)     Zapisnik - Tekma 07

       18:40 - 19:57: OUTWET - ROAD RUNNERS 8:7 (1:2; 2:2; 5:3)     Zapisnik - Tekma 08

       4.1.2020/21:30:  20:00: KOMENDA - HDD MAMUT KOKRICA    

       20:20 - 21:27: ŽOLNE - KRPANI 2:11 (1:0; 1:4; 0:7)     Zapisnik - Tekma 10


petek, 11.10.2019

       21:45 - 23:07: KRPANI - OUTWET *4:3 (3:1; 0:1; 0:1)     Zapisnik - Tekma 11


petek, 18.10.2019

       21:45 - 23:07: ROAD RUNNERS - SAVSKE MEDUZE 11:3 (3:0; 6:1; 2:2)     Zapisnik - Tekma 12


sobota, 19.10.2019

       18:20 - 19:30: IŽANCI - HDD MAMUT KOKRICA 8:3 (3:0; 1:2; 4:1)     Zapisnik - Tekma 13

       19:40 - 21:06: KRPANI - KOMENDA 3:2 (1:0; 1:1; 1:1)     Zapisnik - Tekma 14

       21:00 - 22:28: ŽOLNE - OUTWET 2:10 (1:6; 0:1; 1:3)     Zapisnik - Tekma 15


petek, 25.10.2019

       21:45 - 23:02: OUTWET - KOMENDA 6:3 (2:2; 3:1; 1:0)     Zapisnik - Tekma 16


sobota, 26.10.2019

       18:20 - 19:45: IŽANCI - KRPANI 2:8 (0:4; 1:0; 1:4)     Zapisnik - Tekma 17

       19:40 - 21:08: ŽOLNE - ROAD RUNNERS 1:9 (0:1; 1:2; 0:6)     Zapisnik - Tekma 18

       21:00 - 22:45: SAVSKE MEDUZE - HDD MAMUT KOKRICA 2:9 (1:2; 1:3; 0:4)     Zapisnik - Tekma 19

November 2019

petek, 08.11.2019

       21:45 - 23:04: KRPANI - ROAD RUNNERS 3:6 (3:2; 0:3; 0:1)     Zapisnik - Tekma 20


sobota, 09.11.2019

       21:35 - 22:55: IŽANCI - ŽOLNE 8:4 (5:0; 3:3; 0:1)     Zapisnik - Tekma 21


sobota, 16.11.2019

       18:20 - 19:35: SAVSKE MEDUZE - OUTWET 2:9 (2:4; 0:3; 0:2)     Zapisnik - Tekma 22

       19:40 - 21:04: HDD MAMUT KOKRICA - KRPANI 1:15 (0:5; 1:6; 0:4)     Zapisnik - Tekma 23

       21:00 - 22:38: KOMENDA - ROAD RUNNERS 2:6 (2:3; 0:1; 0:2)     Zapisnik - Tekma 24


sobota, 23.11.2019

       21:35 - 22:58: OUTWET - IŽANCI 7:8 (3:3; 1:1; 3:4)     Zapisnik - Tekma 25


petek, 29.11.2019

       21:45 - 23:02: KRPANI - SAVSKE MEDUZE 14:8 (5:5; 5:2; 4:1)     Zapisnik - Tekma 26

December 2019

petek, 06.12.2019

       21:45 - 23:10: ROAD RUNNERS - KRPANI 5:9 (1:5; 2:2; 2:2)     Zapisnik - Tekma 27


sobota, 07.12.2019

       20:20 - 21:42: IŽANCI - KOMENDA 5:6 (2:2; 1:2; 2:2)     Zapisnik - Tekma 28


sobota, 14.12.2019

       20:00: OUTWET - KRPANI    

       21:20: KOMENDA - SAVSKE MEDUZE    


četrtek, 19.12.2019

       21:45: ROAD RUNNERS - HDD MAMUT KOKRICA


sobota, 21.12.2019

       18:20: OUTWET - HDD MAMUT KOKRICA

       19:40: ŽOLNE - KOMENDA


petek, 27.12.2019

       21:45: IŽANCI - ROAD RUNNERS


sobota, 28.12.2019

       20:30: ŽOLNE - HDD MAMUT KOKRICA

Januar 2020

petek, 03.01.2020

       Zapoznela t.:  21:30: SAVSKE MEDUZE - ŽOLNE


petek, 10.01.2020

       21:45: KRPANI - ŽOLNE


sobota, 11.01.2020

       18:20: HDD MAMUT KOKRICA - KOMENDA

       19:40: ROAD RUNNERS - OUTWET

       21:00: SAVSKE MEDUZE - IŽANCI


petek, 17.01.2020

       21:45: KOMENDA - ŽOLNE


sobota, 18.01.2020

       18:20: HDD MAMUT KOKRICA - ROAD RUNNERS

       19:40: SAVSKE MEDUZE - KRPANI

       21:00: IŽANCI - OUTWET


petek, 31.01.2020

       21:45: SAVSKE MEDUZE - ROAD RUNNERS

Februar 2020

sobota, 08.02.2020

       18:20: OUTWET - ŽOLNE

       19:40: HDD MAMUT KOKRICA - IŽANCI

       21:00: KOMENDA - KRPANI


petek, 14.02.2020

       21:45: ŽOLNE - IŽANCI


sobota, 15.02.2020

       18:20: OUTWET - SAVSKE MEDUZE

       19:40: KRPANI - HDD MAMUT KOKRICA

       21:00: ROAD RUNNERS - KOMENDA


petek, 21.02.2020

       21:45: KOMENDA - OUTWET


sobota, 22.02.2020

       18:20: HDD MAMUT KOKRICA - SAVSKE MEDUZE

       19:40: KRPANI - IŽANCI

       21:00: ROAD RUNNERS - ŽOLNE




Zadnjič osveženo: 13.12.2019 16:10:23
Osvežitev strani čez: sekund.



MAREC

KONČNICA(Sobota 7. ali 14. marec –datum je okviren in bo znan do konca rednega dela)

ČETRTFINALE

1 : 8

2 : 7

3 : 6

4 : 5

POLFINALE,3.MESTO,FINALE

Polfinale: ZM 1-8 proti  ZM 4-5

Polfinale: ZM 2-7 proti ZM 3-6

  1. mesto: PORAŽENCA POLFINALA

Finale: ZMAGOVALCA POLFINALA