SPONZORJI EKIP IN LIGE

Razpored je okviren in se osvežuje (prilagoditev potrebam HK Triglav)


SEZONA 2019/20

 * – po kazenskih strelih

September 2019

sobota, 14.09.2019

       ODPOVED OUTWET(5:0):  18:00 - 18:10: HDD MAMUT KOKRICA - OUTWET 5:0 (0:0; 0:0; 0:0)     Zapisnik - Tekma 01

       19:20 - 20:38: ŽOLNE - SAVSKE MEDUZE 2:4 (0:2; 0:1; 2:1)     Zapisnik - Tekma 02


sobota, 21.09.2019

       18:20: KRPANI - ROAD RUNNERS    

       19:40: KOMENDA - IŽANCI    


petek, 27.09.2019

       21:45: SAVSKE MEDUZE - KOMENDA


sobota, 28.09.2019

       19:45: HDD MAMUT KOKRICA - ŽOLNE

       21:00: ROAD RUNNERS - IŽANCI

Oktober 2019

sobota, 05.10.2019

       17:20: OUTWET - ROAD RUNNERS

       18:40: IŽANCI - SAVSKE MEDUZE

       20:00: KOMENDA - HDD MAMUT KOKRICA

       21:20: ŽOLNE - KRPANI


petek, 11.10.2019

       21:45: KRPANI - OUTWET


petek, 18.10.2019

       21:45: ROAD RUNNERS - SAVSKE MEDUZE


sobota, 19.10.2019

       18:20: HDD MAMUT KOKRICA - IŽANCI

       19:40: KRPANI - KOMENDA

       21:00: ŽOLNE - OUTWET


petek, 25.10.2019

       21:45: OUTWET - KOMENDA


sobota, 26.10.2019

       18:20: IŽANCI - KRPANI

       19:40: ŽOLNE - ROAD RUNNERS

       21:00: SAVSKE MEDUZE - HDD MAMUT KOKRICA

November 2019

petek, 15.11.2019

       21:45: IŽANCI - ŽOLNE


sobota, 16.11.2019

       18:20: SAVSKE MEDUZE - OUTWET

       19:40: HDD MAMUT KOKRICA - KRPANI

       21:00: KOMENDA - ROAD RUNNERS


sobota, 23.11.2019

       18:20: ROAD RUNNERS - HDD MAMUT KOKRICA

       19:40: OUTWET - IŽANCI

       21:00: ŽOLNE - KOMENDA


petek, 29.11.2019

       21:45: KRPANI - SAVSKE MEDUZE

December 2019

sobota, 07.12.2019

       18:20: ROAD RUNNERS - KRPANI

       19:40: IŽANCI - KOMENDA

       21:00: SAVSKE MEDUZE - ŽOLNE


petek, 13.12.2019

       21:45: IŽANCI - ROAD RUNNERS


sobota, 14.12.2019

       18:20: OUTWET - KRPANI

       19:40: ŽOLNE - HDD MAMUT KOKRICA

       21:00: KOMENDA - SAVSKE MEDUZE


sobota, 21.12.2019

       18:20: OUTWET - HDD MAMUT KOKRICA

Januar 2020

petek, 10.01.2020

       21:45: KRPANI - ŽOLNE


sobota, 11.01.2020

       18:20: HDD MAMUT KOKRICA - KOMENDA

       19:40: ROAD RUNNERS - OUTWET

       21:00: SAVSKE MEDUZE - IŽANCI


petek, 17.01.2020

       21:45: KOMENDA - ŽOLNE


sobota, 18.01.2020

       18:20: HDD MAMUT KOKRICA - ROAD RUNNERS

       19:40: SAVSKE MEDUZE - KRPANI

       21:00: IŽANCI - OUTWET


petek, 31.01.2020

       21:45: SAVSKE MEDUZE - ROAD RUNNERS

Februar 2020

sobota, 08.02.2020

       18:20: OUTWET - ŽOLNE

       19:40: IŽANCI - HDD MAMUT KOKRICA

       21:00: KOMENDA - KRPANI


petek, 14.02.2020

       21:45: ŽOLNE - IŽANCI


sobota, 15.02.2020

       18:20: OUTWET - SAVSKE MEDUZE

       19:40: KRPANI - HDD MAMUT KOKRICA

       21:00: ROAD RUNNERS - KOMENDA


petek, 21.02.2020

       21:45: KOMENDA - OUTWET


sobota, 22.02.2020

       18:20: HDD MAMUT KOKRICA - SAVSKE MEDUZE

       19:40: KRPANI - IŽANCI

       21:00: ROAD RUNNERS - ŽOLNE




Zadnjič osveženo: 18.09.2019 13:15:11
Osvežitev strani čez: sekund.



MAREC

KONČNICA(Sobota 7. ali 14. marec –datum je okviren in bo znan do konca rednega dela)

ČETRTFINALE

1 : 8

2 : 7

3 : 6

4 : 5

POLFINALE,3.MESTO,FINALE

Polfinale: ZM 1-8 proti  ZM 4-5

Polfinale: ZM 2-7 proti ZM 3-6

  1. mesto: PORAŽENCA POLFINALA

Finale: ZMAGOVALCA POLFINALA